santralistanbul dükkan cafe'ye Hoş Geldiniz

Hakkımızda

santralistanbul dükkan I cafe 2014 Aralık ayından beri İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Yerleşkesi içinde bulunan İstanbul’un ilk elektrik santrali “Enerji Müzesi” giriş katında hizmet vermektedir.

İstanbul’un en önemli ve özellikli sanayi müzelerinden birinin içinde bulunan mekan, zevkli dekorasyonu ve atmosferi ile ziyaretçilerini haftanın 7 günü ağırlamaktadır.

santralistanbul dükkan I cafe gerek konumu gerekse zengin kahve ve atıştırmalık menüsüne eklediği iyi müzik ve kitaplarıyla sohbet vaad eden şehrin yeni cezbedici mekanlarının arasındadır.

Sohbetlerinize ev sahipliği yapan cafe’nin yanında konumlanan mağaza bölümünde ise, BİLGİ logolu tekstil ve kırtasiye ürünlerinin yanı sıra el yapımı ve özel üretim tasarımlar, hediyelik eşyalar, takı ve ofis aksesuarları sunulmaktadır. Pek çok farklı zevke hitap eden geniş ürün yelpazesi içerisinde İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları’nın çıkartmakta olduğu kitaplar dahil olmak üzere özel ilgi alanlarına yönelik pek çok kitap ve dergi de satışa sunulmaktadır. 


Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.