santralistanbul dükkan cafe'ye Hoş Geldiniz

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Üyelerimizin-Müşterilerimizin www.santraldukkancafe.com sitemize ("Sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Delano Turizm ve Ticaret A.Ş.  ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Delano Turizm ve Ticaret A.Ş. tarafından görülmez ve kaydedilmez).

 

Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Delano Turizm ve Ticaret A.Ş. ile iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, Delano Turizm ve Ticaret A.Ş. ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir.

Santralistanbul dükkan cafe’nin gönderdiği tüm e-postalarda yer alan “üyelikten ayrıl” linkini kullanarak tek tıkla, kolayca e-posta bülten üyeliğinden ayrılabilirsiniz.

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (Delano Turizm ve Ticaret A.Ş. ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Delano Turizm ve Ticaret A.Ş. ‘ye aittir.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda Hafta İçi & Hafta Sonu 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0212 627 7707 numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan veya info@santraldukkancafe.com posta adresinden danışabilirsiniz.

Adres: santralistanbul dükkan cafe

Eski Silahtarağa Elektrik Santrali, Kazım Karabekir Caddesi, No: 2/13, 34060, Eyüp, İstanbul

Telefon : 0212 627 7707

Delano Turizm ve Ticaret A.Ş.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.