santralistanbul dükkan cafe'ye Hoş Geldiniz

Cold-Pressed Detoks İçecekleri

JUICO İYİ BİR ALIŞKANLIK

Juico, yaşam tarzımızda çok da büyük değişiklikler yapmadan sağlığımızı korumanın mümkün olabileceği anlayışı ile ortaya çıkmış bir juice ve sağlıklı beslenme markası. Juico, cold-pressed juice ve juice cleanse (soğuk sıkım meyve - sebze suyu detoksu) programlarıyla şehir hayatının yoğun temposunda vücudumuza iyi bakabilmemiz için kolay, sağlıklı, lezzetli bir alternatif sunuyor. Bu harikulade cold-pressed juiceları Cafémizde denemeniz için sizleri bekliyoruz.

*Juico Cold-pressed detoks içeceklerinin sitemiz üzerinden online satışı yapılmamaktadır.

 

NEDEN COLD-PRESS?

Soğuk sıkım olarak da bilinen, cold pressed meyve-sebze suyu ve kuruyemiş sütlerinden oluşan Juico’lar, pastörizasyon işleminden geçmedikleri ve hiçbir katkı maddesi içermedikleri için tamamen doğal, besin değeri yüksek içeceklerdir.

Detoks içecekleri özel hidrolik bir pres kullanılarak cold press sistemi sayesinde diğer standart sıkım metodlarına göre 3-5 kat daha fazla vitamin, mineral ve canlı enzim barındırırlar. Soğuk sıkım yöntemi sayesinde meyve ve sebzelerden en iyi şekilde faydalanabiliriz.

Ayrıca soğuk sıkım esnasında minimum seviyede oksidasyon gerçekleştiği ve bu sayede juicelar içerisinde düşük oranda posa bulunduğu için Juico'lar 3 gün boyunca tazeliklerini ve besin değerlerini korurlar.

 

DETOKS NEDİR?

Toksinlerden arınma olarak özetleyebileceğimiz detoks, gün geçtikçe daha çok dikkat çeken bir konu haline geldi. İnsan vücudu karaciğer, böbrek ve bağırsaklarımızla sürekli bir temizlik ve toksinlerden arınma halinde. Ancak, özellikle şehir hayatının bizleri her geçen gün daha fazla işlenmiş gıdalara, hava ve su kirliliğine maruz bıraktığı da kaçınılmaz bir gerçek.

 

Günlük beslenmemizde sıkça tükettiğimiz kırmızı et, süt ürünleri gibi hayvansal proteinler, beyaz ekmek gibi işlenmiş tahıl ürünleri, ilave şekerli atıştırmalıklar gibi gıdalarla birlikte birçok hormon, katkı maddesi veya toksini de vücudumuza taşıyor, sindirim sistemimizin ve iç organlarımızın yorulmasına sebep olabiliyoruz.

İşte bu yüzden belirli aralıklarla, vücudumuzun ihtiyaç duyduğu besinleri dengeli bir şekilde sağlayacak, özel olarak hazırlanmış detoks programlarıyla bu beslenme türüne mola vermek isteyebiliriz.

Juico, yaşam tarzımızda çok da büyük değişiklikler yapmadan sağlığımızı korumanın mümkün olabileceği anlayışı ile ortaya çıkmış bir juice ve sağlıklı beslenme markası.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.