santralistanbul dükkan cafe'ye Hoş Geldiniz

Ağ Ekonomisinde Yeni Ticaret Yolu E-Ticaret Genişletilmiş

Ürün Fiyatı 55,00
Ürün Kodu 1101300570
Stok Durumu TÜKENDİ
Adet

Ağ Ekonomisinde Yeni Ticaret Yolu E-Ticaret Genişletilmiş

Prof. Dr Şule Özmen bu eserinde, yeni bir ticaret yolu olan e-ticareti, internet ve dijitalleşmenin iş hayatına yansımasını ele alıyor. E-ticaret, geleneksel iş modellerinden farklı bir girişimcilik yaklaşımı, farklı bir yapılanma gerektiriyor. Bir yol haritası çizme hedefinde olan kitap, bir e-iş modelini hayata geçirirken efsanelerle değil gerçeklerle yola çıkılmasını sağlıyor. Kitap, e-ticaret girişimciliğinden ve iş modellerinden e-ticaret stratejilerine kadar e-ticaretle kesişen tüm konuları kapsıyor. Akademik bir titizlikle ele alınan konular, aynı zamanda e-ticaret eğitimleri ve dersleri veren ve alan taraflar için bir kaynak kitap özelliği taşıyor.

Şule Özmen, yine teoriyle yetinmiyor. Derslerde öğrenileceklerin ötesinde “iş”e yarar bilgileri akademik titizlikle analiz ediyor. Çok kapsamlı konular içeren bu eser, farklı disiplinlerde oluşan önemli bir sektörel bilgi birikimini de yansıtmakta. Alanındaki en önemli referans kitaplardan biri, beyinlerimiz için gıda ve interaktif dünyaya ilişkin güvenilir bir yol haritası.

Serhat Akkılıç, Yönetici Ortak, Project House

Bilmediğiniz bir ülkede uçaktan indiniz, gideceğiniz yerin adını bile telaffuz edemiyorsunuz. Bir danışma arıyor gözleriniz, sorularınıza cevap bulmak için. İşte internet üzerinde bir yerlere yolculuk yapmaya ihtiyaç duyanlar başlangıçta aynı durumda kalabilirler. Elinizde yol gösterici bir kitap olursa nereden nasıl başlayacağınızı bildiğiniz gibi, kime hangi soruyu ne zaman sormanız gerektiğini de bilirsiniz. Sevgili Prof. Dr. Şule Özmen’in bu kitabı internet ülkesinde yolculuk yapacaklar için kılavuz olacak.

Burak Büyükdemir, Etohum Kurucusu

Şule Hocanın kitabını okurken en az on kez “keşke şu kitabı tish-o.com’un temelini atarken okusaymışım” dedim. Birçok konuyu uygulayarak, maddi ve manevi kayıplar vererek öğrendim. Ancak, Şule hocamın kitabı sizi bu kayıplardan kurtarıp çok daha hızlı yol almanızı sağlayacak. Genellikle teorilerden bahseden akademisyenlerin aksine, birebir piyasaya odaklandığınız ev işinizi hakkıyla yaptığınız için elinize sağlık Şule Hocam.

Fatih Demir, tish-o.com Kurucusu

Firmaların edindikleri tecrübeler en değerli varlıklarıdır, her girişimcinin hikâyesinde başarıların yanı sıra zorluklar, imkânsızlıklar ile bitmeyen bir mücadele vardır. Bu tecrübelerin hikâyesinin akademik bir göz ile incelenerek herkesin faydalanacağı bir yayın olarak bir araya getirilmesinden tüm girişimcilerin çok fayda göreceğini düşünüyorum.

Kaan Dönmez, hizlial.com Yönetici Ortak

Türkiye’de ve dünyada hızla büyüyen sektörlerden biri olan e-ticaret konusunda en kapsamlı kaliteli ve güncel içeriğe sahip bu kitabı öne çıkaran özelliği, Şule Hoca’nın akademik bakış açısıyla sektörün içinden verdiği örnekler. E-ticaret denince ilk akla gelen, olmazsa olmaz bir başucu kaynağı.

Ahmet Kırtok, EticaretMag.com ve Pradma Yönetici Ortak

Webrazzi organizasyonlarında her zaman ön koltuklarda yer alan Şule Hocamız, elinizde tuttuğunuz kitabın her yeni baskısında da sektörün içinden çok özel bilgileri genç nesillere aktarmak için yoğun bir çalışma temposuna giriyor. Ülkemiz ekonomisi için vazgeçilmez olan girişimcilik kültürü açısından e-ticaret bir lokomotif görevi görürken, özellikle genç girişimcilerin bu kaynağın her satırından faydalanması gerektiğine inanıyorum.

Arda Kutsal, webrazzi.com Kurucusu

ISBN/SKU: 9786053990888

Yazar: Şule Özmen 
Boyut: 19x24 cm  
Basım Tarihi: Ekim - 2013  
Sayfa Sayısı: 544 Sayfa  
Kategoriler: E-İşletme

Ürüne ait yorum bulunamadı.
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.